o nás

Nové vozidlá a profesionálni vodiči

Neposkytujeme kvantitu ale kvalitu!

GrandTaxi je nová taxislužba v meste Rimavská Sobota. Sme síce nová taxislužba, no v oblasti dopravy nie sme žiadni nováčikovia! V tejto sfére podnikáme už od roku 2004 a za tie roky sme nabrali množstvo skúseností.

Snažíme sa priniesť do tohto mesta trošku nových technológií aj prostredníctvom taxislužby. Pre objednávku Taxislužby stačí využiť našu online objednávku, ktorou si objednáte odvoz za pár sekúnd.

Na obrázku môžete vidieť presný typ a farbu vozidla, ktorým pre vás prídeme. Disponujeme 2 vozidlami značky KIA Optima, ktoré sa považuje za malú limuzínu. Vozidlá sú nové a komfortné a presne taká bude aj vaša jazda. Vozidlá majú veľký kufor a preto nie je problém zobrať akúkoľvek batožinu. Navyše sú naše vozidlá vybavené WiFi hotspotom na ktorý sa môžu naši zákazníci pripojiť a surfovať na internete zdarma!

Po meste sa našimi vozidlami preveziete už od 2,20 € a mimo mesta už od 5 €. Za svojho domáceho miláčika alebo batožinu zaplatíte príplatok 1 €. Ponúkame aj prepravu na letisko, kde za dopravu napríklad na Letisko Sliač zaplatíte 63,70 €.

sme iní, sme lepší, sme GrandTaxi

cestujte bezpečnejšie, rýchlejšie
a pohodlnejšie!

0911 600 606

0911 600 609

akékoľvek otázky alebo požiadavky
nám môžete napísať nižšie

cestujte
za prijateľnú cenu!

Kontakt

Napíšte nám email. Všetky polia označená ako * sú povinné.

Použitím tohto formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov prostredníctvom tejto webovej stránky.