o nás

Nové vozidlá a profesionálni vodiči

Neposkytujeme kvantitu ale kvalitu!

GrandTaxi je taxislužba v meste Rimavská Sobota. Službu taxi ponúkame od začiatku roku 2018, no v oblasti dopravy nie sme žiadni nováčikovia! V tejto sfére podnikáme už od roku 2004 a za tie roky sme nabrali množstvo skúseností.

Snažíme sa priniesť do tohto mesta trochu nových technológií aj prostredníctvom taxislužby. Pre objednávku Taxislužby stačí využiť našu online objednávku,  alebo telefonicky

Disponujeme vozidlami značky KIA Optima SW, Dacia Duster 2022, Opel Astra J a 9 miestnym minibusom Fiat Ducato Panorama FlexFloor. Vozidlá sú udržiavané, komfortné a presne taká bude aj vaša jazda. Vozidlá KIA majú veľký kufor a preto nie je problém zobrať akúkoľvek batožinu. Navyše sú naše vozidlá vybavené WiFi hotspotom na ktorý sa môžu naši zákazníci pripojiť a surfovať na internete.

Po meste sa našimi vozidlami preveziete už od 2,70 € a mimo mesta už od 5 €. Pre odvoz na letisko a do vzdialenejších miest prispôsobujeme cenu individuálne pre spokojnosť nášho klienta. Ponúkame aj možnosť  platbu na faktúru pre firmy a podniky.

sme iní, sme lepší, sme GrandTaxi

cestujte bezpečnejšie, rýchlejšie
a pohodlnejšie!

0911 600 606

0911 600 609

akékoľvek otázky alebo požiadavky
nám môžete napísať nižšie

cestujte
za prijateľnú cenu!

Kontakt

Napíšte nám email. Všetky polia označená ako * sú povinné.

    Použitím tohto formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov prostredníctvom tejto webovej stránky.